Hakkımızda


Hakkımızda

Ereğli Lider Sürücü Kursu 2014 yılında faaliyete geçmiştir.
Usta öğreticilerimizin, yeni bir kurs ile başarılarına devam etme amacıyla Ereğli Lider Sürücü Kursu kurulmuştur. Bayan ve Erkek ve Usta Öğreticilerimizin neredeyse 15 ci seneye tekabül eden tecrübeleri, kursumuzun tercih edilmesinde önemli bir kriterdir.
Kurum olarak kursiyerlerimizin hem teori hem de direksiyon eğitimlerine son derece önem göstermekteyiz. Direksiyon eğitimlerimiz bay ve bayan öğreticilerimizce bire bir olarak verilmektedir.
Geniş ve ferah sınıflarımızda, uzman eğitim kadromuzla hem teori eğitimlerimizi hem de son model 4  Peguoet manuel, 1 peguoet otomatik, 1 adet Hyundai İ 20,  1 adet salcano 125 cc ve 1 adet 175 cc Araro marka motor, 1 adet İveco Otobüs Araçlarımızla ve usta direksiyon eğitici kadromuzla eğitimleri vermekteyiz.
Uygun ödeme koşullarıyla her daim kursiyerlerin hizmetinde olan E.Lider Sürücü Kursumuz, en kısa tarif ile PTT ninde faaliyet gösterdiği binanın 2 katında faaliyet göstermektedir. İdari ve Ders Sınıflarımız geniş ve ferah teras içindedir. Yaz ve Kış teras bahçesinde ücretsiz olarak ikramlarımızla rahatlamaktadırlar.